فروش پلاستیک
خانه / صندلی پلاستیکی / عرضه کننده صندلی پلاستیکی کودک

عرضه کننده صندلی پلاستیکی کودک

کودکان به خاطر پوست حساسی که دارند، لازم است تا در زمان خرید محصولات تماسی برای آنها بسیار دقت شود. ارقام عرضه شده فاقد هر گونه ضایعات احتمالی بوده تا از بروز خسارت های آتی پیشگیری به عمل آورد. رنگ بندی های جذابی داشته و از علاقه مندان زیادی برخوردار می باشد. گروه های عرضه کننده صندلی پلاستیکی کودک، محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رسانند تا مشتری هر مقداری را که نیاز داشته باشد، بتوانند تامین نماید.

عرضه کننده صندلی پلاستیکی کودک

مشخصات انواع صندلی پلاستیکی

مشخصات انواع صندلی پلاستیکی انواع صندلی های پلاستیکی دارای ویژگی های ممتازی هستند که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره خواهد شد:

  • رعایت اصول ارگونومیک: در زمان طراحی انواع صندلی پلاستیکی، اصول ارگونومیک به صورت کامل انجام می شود. به این ترتیب، در اثر استفاده طولانی مدت نیز، هیچ گونه فشاری بر روی مهره های کمر و ستون فقرات کودک شکل نمی گیرد.
  • ماندگاری بالا: این محصولات از مواد اولیه مرغوب ساخته شده اند. به همین خاطر هر گونه ضربه احتمالی را تحمل نموده و دچار آسیب نمی شوند. در شکل های تاشو و ایستا موجود بوده تا پاسخ گوی کاملی برای نیازمندی های مخاطب در زمینه های مختلف شده باشد.
  • هزینه پایین: نرخ پایینی نیز داشته تا طیف عظیمی از مردم بتوانند از ویژگی های آن به خوبی بهره مند شوند. هنگامی که کودک بر آن تکیه می دهد، زاویه ۹۰ درجه تشکیل می شود، تا استاندارد های بین المللی به صورت درست رعایت شود.
  • تمیز بودن: کلیه پروتکل های بهداشتی در زمان ساخت رعایت شده و استریل شده تحویل مصرف کننده داده خواهد شد.

بازار فروش صندلی پلاستیکی کودک

بازار فروش صندلی پلاستیکی کودک برای دریافت محصولات مورد نظر خود از بازار فروش صندلی پلاستیکی کودک، می توانید به سادگی تلفن همراه خود را برداشته و به سایت رسمی شرکت مراجعه نمایید. تمام تصاویر قید شده را مشاهده کرده تا به جزئیات تازه ای دسترسی داشته باشید.

تنوع در طرح و رنگ دست مخاطب را باز می گذارد تا با توجه به سلیقه فردی و دکوراسیون اتاق کودک، بهترین مورد را شناسایی کند. به منظور سفارش دهی، نوع و میزان درخواستی را تعیین کرده تا آن را در بازه زمانی کوتاهی بدست آورید.

ارسال در بسته بندی های ایمن انجام می شود تا به شکل سالم و بدور از هر گونه مشکل، در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. طرح های فانتزی جذاب، در اولین نظر توجه کودکان را به سمت خود جلب نموده تا ساعات فرح بخشی را در اثر استفاده بدست آورند.

وزن سبکی داشته و به آسانی حمل و نقل می شود. یعنی در صورت بروز حوادث غیر مترقبه نظیر افتادن، خطری برای جان کودکان نخواهد داشت. فاقد ضایعات بوده و هیچ گونه حاشیه تیزی نخواهد داشت. خرید صندلی به صورت اینترنتی، نیاز به ترک محل کار یا منزل و قرار گیری در وضعیت کرونایی کشور را کاهش می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع مستقیم صندلی پلاستیکی کودک

کودکان برای نشستن راحت و بدون خطر نیاز به وسیله ای دارند که بتوانند خیلی راحت این کار را انجام ‌دهند. یکی از محصولاتی که امروزه به خوبی توانسته است مورد جای خود

پاسخی بگذارید