فروش پلاستیک
خانه / گلدان پلاستیکی / شرکت تولید انواع گلدان پلاستیکی خودآبیار
گلدان پلاستیکی خودآبیار

شرکت تولید انواع گلدان پلاستیکی خودآبیار

شرکت تولید انواع گلدان پلاستیکی خودآبیار نمونه بسیار جدید و دارای طراحی ویژه تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. این ویژگی باعث جلب افراد زیادی شده و از همین رو متقاضی خرید این محصول بوداند.

تولید کنندگان نمونه جدید از گلدان تولید کرده که نوع گلدان پلاستیکی خود آبیار می باشد. جنس این گلدان از پلی پرو پیلین و از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. بخش داخلی محل کاشت گیاه و بخش خارجی محفظه آب است. این نمونه گلدان یکی دیگر از نوآوری های تولیدکنندگان داخلی می باشد. بهترین نمونه های آن با رنگ بندی های متنوع تولید شده است. برای خریداری این محصول می توانید به سایت های اینترنتی این محصولات مراجعه کرده و اقدامات لازم برای تهیه محصول انجام دهید.

 گلدان پلاستیکی خودآبیار

انواع گلدان پلاستیکی خودآبیار

گلدان خودآبیار بار طراحی که دارد می تواند تا پنجاه درصد از مصرف آب بکاهد. این گلدان که بصورت دو بخش بوده، بخش داخلی گلدان نشانگری جهت نشان دادن میزان آب موجود در محفظه دارد. با این ویژگی حتی دیگر نگران کم آبی و پر آبی گیاه نباشید این محصول جدید نیاز به زیر گلدانی ندارد. در گلدان های معمولی هنگام آبیاری گل مواد مغذی خاک کم می شود ولی در گلدان خود آبیار این مورد وجود ندارد. زیرا سیستم بسته مواد مغذی را در محیط واقعی نگه می دارد، با استفاده از این گلدان ها می توانید گیاهانی شاداب تر و زیباتر را در منزل یا محل کار خود داشته باشید.

 گلدان پلاستیکی خودآبیار

شرکت تولید گلدان پلاستیکی

شرکت های تولیدی که در زمینه تولید گلدان های پلاستیکی فعالیت دارند با بیشرفت های جدید به تولید گلدان های با طرح و زیبای خاص اقدام کرده اند. مواد اولیه مرغوب در ساخت این محصول بکاررفته، که مقاومت در برابر عوامل مختلف و همچنین عمر بالای این گلدان ها را فراهم گردیده است. گلدان های مدرن و زیبا که در بازار به چشم می آید  دکوراسیون داخلی منازلتان را زیبا و منحصربفرد کنید.

 گلدان پلاستیکی خودآبیار

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گلدان پلاستیکی مستطیلی

گلدان پلاستیکی مستطیلی | قیمت خرید گلدان پلاستیکی جدید

گلدان پلاستیکی مستطیلی در اندازه های مختلف تولید می شود. این محصول با مدل های …